Filtry sportowe

Wysokiej jakości surowce i technologia wykorzystywana przy produkcji filtrów sportowych zapewniają wysoką jakość i niezawodność oferowanych produktów. Liczne badania i testy zaowocowały opracowaniem wysokiej jakości filtrów charakteryzujących się najwyższą skutecznością filtracji przy zachowaniu minimalnych oporów przepływu powietrza przez filtr.

Do impregnowania wielowarstwowej włókniny bawełnianej, rozpiętej i wzmocnionej z dwóch stron plecioną siatką ocynkowaną wykorzystywany jest materiał charakteryzujący się:

  • WYSOKĄ SKUTECZNOŚCIĄ FILTRACJI – 99,59%
  • MINIMALNYMI OPORAMI PRZEPŁYWU
  • DŁUGĄ ŻYWOTNOŚCIĄ FILTRA
  • WYSOKĄ ZDOLNOŚCIĄ KUMULACJI ZANIECZYSZCZEŃ – 10,90 g/dm2
  • WYSOKĄ JAKOŚCIĄ WYKONANIA

Oferta zawiera głównie stożkowe filtry sportowe dostępne w średnicach osadzenia od 20 mm do 150 mm. Filtry projektujemy i produkujemy uwzględniając konkretną pojemność silnika, dobierając powierzchnię filtra, przepustowość i opór przepływu do natężenia przepływu powietrza. Dzięki temu, klient otrzymuje sportowy filtr zapewniający optymalne warunki pracy silnika, wzrost mocy i momentu obrotowego oraz gwarantujący wysoką skuteczność i chłonność filtracji. Mamy możliwość wykonania filtrów sportowych o nietypowych kształtach według wymagań klienta

proton filters proton filters proton filters